Summer Camp
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

sentimente confuze*privat*

In jos

sentimente confuze*privat* Empty sentimente confuze*privat*

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 21, 2009 12:27 pm

L'am tarat pe Do'ni-chan pana la baile termale. Un loc in care speram ca ne vom gasi linistea. M'am asezat putin iritata in mijlocul apei termale, incercand sa ma relaxez. Am cautat involuntar un pachet de tigari pe marginea de piatra, insa fara succes.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sentimente confuze*privat* Empty Re: sentimente confuze*privat*

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 21, 2009 12:36 pm

M'a dus la baile termale. Am stat putin nemiscat pe margine, fiind confuz de cele intamplate. "Oare are dreptate tipa aia?" imi zic eu si ma cufund in ceea ce a zis ea. Nu stiam ce sa fac pur si simplu o priveam pe Mitsu cum statea in mijlocul apei termale.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sentimente confuze*privat* Empty Re: sentimente confuze*privat*

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 21, 2009 12:45 pm

- Oare e bine Do'ni-chan? Daca va afla GD va fi distrus si probabil ar face ceva necugetat. Uneori nu cred ca e atat de bine sa iti asculti inima.
Eram atat de confuza. Trupul spunea da, inima spunea da, insa ratiunea imi tot punea piedici. Cand oare ma voi hotara?

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sentimente confuze*privat* Empty Re: sentimente confuze*privat*

Mesaj Scris de Vizitato Vin Aug 21, 2009 12:55 pm

M'am dus si m'am asezat pe margine mai aproape de ea. I'am zambit.
- Nu stiu. Nici sa gandesc nu mai pot, ii zic eu si'mi bag picioarele'n apa si incep sa dau din ele ca un copil. Dar dupa cateva secunde am simtit cum alunec in apa si *pleoshc* am cazut in apa cu totu. "Great...Just great" imi zic eu prinzandu'ma cu mainile de margine.

Vizitato
Vizitator


Sus In jos

sentimente confuze*privat* Empty Re: sentimente confuze*privat*

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum